Підпишуть найближчими днями: безпекова угода між Україною і ЄС

Джерело: DW

Європейський Союз і Україна підпишуть безпекову угоду найближчими днями. Текст договору вже узгоджений. Очікується, що Володимир Зеленський підпише її 26 червня – заявили у Брюсселі.

У п’ятницю, 21 червня, в Брюсселі на брифінгу неназваний високопосадовець ЄС розповів DW про намір підписати безпекову угоду між Європейським Союзом і Україною найближчими днями.

За його словами, сторони вже домовилися щодо тексту договору після кількох місяців переговорів. Планується, що президент України підпише цей документ 26 червня.

Угода передбачає надання військової допомоги, фінансову підтримку, євроінтеграційні заходи та інші напрямки співпраці.

Крім цього, очікується, що 24 червня глави МЗС країн ЄС затвердять 14-й пакет санкцій щодо Росії.

 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.

За даними AP, за останні 30 років випадки державної зради у Росії були рідкісними, однак після повномасштабного вторгнення РФ в Україну вони різко зросли, разом із випадками звинувачень у шпигунстві.