Підводні човни Британії оснащені програмним забезпеченням, створеним у РФ та Білорусі — ЗМІ
Джерело: The Telegraph
Британські атомні підводні човни використовують програмне забезпечення, розроблене інженерами з Росії та Білорусі, що суперечить правилам Міністерства оборони Великої Британії.
Згідно з інформацією видання, програмне забезпечення мало бути розроблене британськими фахівцями, але частина роботи була передана інженерам із Сибіру та Мінська.
У Британії побоюються, що код, створений російськими та білоруськими розробниками, може бути використаний для розкриття місцезнаходження британських підводних човнів. Міністерство оборони Великої Британії визнало цю проблему серйозною загрозою обороні країни та розпочало розслідування.
Згідно з даними слідства, компанія, яка передала роботу над внутрішньою мережею персоналу інженерів атомних підводних човнів у Росію та Білорусь, спочатку тримала це в таємниці. Вона намагалася приховати місцезнаходження працівників, використовуючи фальшиві імена загиблих британців.
Компанія Rolls-Royce Submarines, яка керує флотом атомних підводних човнів Великої Британії, передала роботу з оновлення інтранету персоналу субпідряднику – цифровій консалтинговій фірмі WM Reply. WM Reply, своєю чергою, використовувала розробників з Білорусі, один з яких працював з дому в Томську (Сибір).
Зараз існують побоювання, що подальші оборонні можливості Великої Британії могли бути скомпрометовані, оскільки з’ясувалося, що попередній проєкт також був переданий розробникам у Мінську.
- Російські підводні човни проводили секретні операції в Ірландському морі і Збройні сили Великої Британії перейшли до захисту британських та ірландських вод.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.
Проти іранської співачки Парасту Ахмаді та музикантів, які їй акомпанували, порушили кримінальну справу за виконання музики без хіджаба у прямому ефірі. Про це повідомляють Iran International та IranWire.