Після ракетних атак РФ на село Гроза та місто Харків у лікарнях залишаються 16 осіб

Джерело: голова Харківської ОВА Олег Синєгубов

Станом на 7 жовтня у лікарнях залишаються 16 постраждалих унаслідок російської атак на село Гроза 5 жовтня та місто Харків 6 жовтня. Більшість постраждалих – у стані середньої тяжкості.

Зокрема у лікарні перебувають 6 постраждалих після ракетної атаки РФ на село Гроза – 5 жінок та 1 чоловік.

За даними лікарів, їх стан важкий, але стабільний.

“Мова йде про мінно-вибухові травми, уламкові поранення верхніх та нижніх кінцівок, черевної порожнини. Стан однієї жінки вкрай важкий – вона підключена до апарату штучної вентиляції легень”, – додав Синєгубов.

Щодо удару росіян по Харкову, то у медзакладах залишаються 10 осіб. Стан мами з дитиною 11 місяців медики розцінюють як середньої тяжкості, без змін.

Ще 8 осіб перебувають у нейрохірургічних та травматичних відділеннях.

Нагадаємо, що 5 жовтня російські військові завдали удару по кафе та магазину у селі Гроза Куп’янського району (на Харківщині). Внаслідок атаки загинуло понад 50 осіб, що становить 1/6 всього населення селища.

6 жовтня близько 7 години ранку росіяни завдали удару по обласному центру Харкова, внаслідок чого загинув 10-річний хлопчик та його бабуся.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.