Після відмови Байдена від участі у виборах, демократи отримали $50 млн онлайн-пожертвувань

Джерело: The New Your Times

Після того, як президент США Джо Байден повідомив, що не балотуватиметься на пост президента на цьогорічних виборах, американці пожертвували Демократичній партії понад 50 мільйонів доларів, що є рекордним показником з 2020 року.

Ці дані отримані з платформи для збору коштів ActBlue – основний вебсайт, де вказані онлайн-пожертви демократам.

Коли Байден оголосив про відмову та підтримку віцепрезидентки США Камали Гарріс, виборці демократів стрімко почали переказувати кошти партії.

Відповідно до аналізу, лише за кілька годин сума пожертвувань зросла з менше як 200 000 доларів за годину до майже 11,5 млн доларів за годину.

Трекер ActBlue враховує всі пожертвування Демократичній партії, а не лише ті, що зроблені для Байдена чи Гарріс. Вебсайт відслідковує пожертвування фактично кожному кандидату-демократу у Палату представників та Сенат.

“Це може бути величний момент збору коштів в історії Демократичної партії”, – написав фахівець з цифрової стратегії демократів Кеннет Пеннінгтон.

Попереднє найбільше онлайн-пожертвування на ActBlue зафіксовано у вересні 2020 року, наступного дня після смерті судді Рут Гінзбург: тоді платформа обробила близько 73,5 млн доларів.

Вчорашня підтримка має велике значення на тлі того, як демократи прагнуть оговтатись після місяця невизначеності. 27 червня, після невдалих для Байдена дебатів з Дональдом Трампом, збір коштів для партії значно сповільнився.

У межах візиту до Франції відбулися двосторонні переговори делегації України з делегацією США у складі державного секретаря Марко Рубіо, спецпредставників президента Сполучених Штатів Стівена Віткоффа та Кіта Келлога.

Під час патрулювання лінії державного кордону прикордонники 9 загону імені Січових Стрільців виявили рідкісного птаха-хижака орлана-білохвоста, який потребував негайної допомоги. Поранений птах лежав на землі та не міг злетіти через пошкоджене крило.

17 квітня парламент Молдови проголосував за призначення чергових виборів до законодавчого органу на 28 вересня.

17 квітня Україна та США підписали меморандум про намір укласти угоду про спільний видобуток українських корисних копалин, підтвердила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Під час своєї першої пресконференції на посаді міністра охорони здоров’я США, Роберт Кеннеді-молодший назвав аутизм “епідемією” та зробив низку суперечливих заяв, котрі викликали обурення серед громадськості та експертів.​