Подружжя на електромобілі проїхало від Північного полюса до Південного

Джерело: Еngadget

Подружжю із Шотландії Крісу і Джулі Ремзі вдалося проїхати на електромобілі Nissan від Північного полюса до Південного, здолавши понад 27 тисяч кілометрів.

Як розповіли у виданні, подорож тривала 10 місяців і завершилась 15 грудня, але повідомили про це лише після відновлення супутникового зв’язку.

Автомандрівку здійснено на електромобілі Nissan Ariya e-4ORCE, модифікованому ісландською компанією Arctic Trucks.

Для зарядки електромобіля подружжя залежно від погоди використовувало або вітрову турбіну потужністю 5 кВт, або ж прототип сонячної гібридної зарядки. Інколи доводилося користуватись бензиновим генератором.

Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.

Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.

Впродовж 23 червня армія РФ обстрілювала Херсонщину ствольною та реактивною артилерією, а також БпЛА. Є загиблий та постраждалі.