Поет і військовий Павло Вишебаба випустив трек на підтримку родин військових
Джерело: Павло Вишебаба/Instagram
Український поет і військовий Павло Вишебаба разом з діджеєм Анатолієм Тапольським випустили трек “Плюс (+)” на підтримку родин військових.
Текст Вишебаби поклали на музику Тапольського. Відеокліп розповідає історію дівчини, яка кілька днів пише своєму коханому на фронт і сподівається отримати від нього відповідь.
“Плюс став одним із символів звʼязку з тими, хто далеко. Очікування на “+” близької людини може тривати кілька годин, а для когось – кілька років”, – написали творці треку.
Автори повідомили, що весь прибуток від прослуховувань та переглядів передають Асоціації родин захисників “Азовсталі”.
В описі під відео також вказано, що одна з “героїнь” кліпу, собака Мілка — з притулку і шукає родину.
Крім цього, 10 серпня у Києві можна буде побачити виступ цього дуету наживо. Цими вихідними відбудеться dj сет від Анатолія Тапольського, на якому поет та військовий Павло Вишебаба читатиме свої вірші. Під час події будуть збирати гроші на потреби 68 та 59 бригад ЗСУ.
Захід розпочнеться 10 серпня о 19:30 на Пейзажній алеї. Вхід вільний.
- Український рок-гурт Vivienne Mort провів благодійний тур Європою, в якому вдалось зібрати 1 573 000 гривень. Кошти передали на закупівлю ударних морських дронів Magura V5 для розвідників.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.