Поліція Лос-Анджелеса почала розслідування смерті Метью Перрі

Джерело: BBC News

Поліція Лос-Анджелеса повідомила, що почала розслідування смерті зірки серіалу “Друзі” Метью Перрі. 

Актор помер на 54 році життя в суботу, 28 жовтня 2023 року, у своєму будинку в Лос-Анджелесі.

У звіті про розтин зазначається, що причиною смерті актора стала гостра дія кетаміну. Утоплення, ішемічна хвороба серця та вплив бупренорфіну (препарату, що використовується для лікування розладів, пов’язаних із наркозалежністю) також були вказані як фактори, що сприяли його смерті, яку визнано випадковою.

Однак поліція розслідує, як актор отримав кетамін. За даними слідства, на момент смерті Перрі отримував лікування кетаміном під медичним наглядом від депресії та тривоги, хоча у звіті зазначено, що востаннє лікування кетаміном йому було призначено за півтора тижня до смерті.

Департамент поліції Лос-Анджелеса підтвердив, що співпрацює з Агентством по боротьбі з наркотиками та Поштовою інспекційною службою США над розслідуванням смерті чоловіка.

19 червня Риксдаг, після п’ятигодинних дебатів, проголосував за угоду щодо військової співпраці зі США, так звану угоду DCA, яка дає американським військовим право використовувати 17 шведських військових баз по всій країні.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

3 червня у своєму будинку в центрі Лос-Анджелеса помер найстарший чоловік у США Моррі Маркофф. Йому було 110 років. 

19 червня британському політику, колишньому прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону виповнюється 60 років. В особі цього лідера Україна отримала від Великої Британії безпрецедентну підтримку з початку повномасштабного вторгнення російських військ. Він не лише одним з перших здійснив візит до охопленої вогнем держави, але й посилив оборону України, домігшись погодження низки необхідного озброєння.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.