Полонений окупант розповів, як вбивав мирних жителів після захоплення Авдіївки
Джерело: “Миколаївський Ваньок”
Російський окупант, який потрапив у полон, розповів, як і скількох мирних жителів вбивав після захоплення Авдіївки.
Гарєєв Рустам Сагітович з міста Ульяновська (РФ), підписав контракт у Ханти-Мансійському окрузі.
У складі 41-ї бригади штурмував околиці Авдіївки й потрапив у полон під Очеретиним. Він детально розповів, що після захоплення міста знущався з місцевих жителів та вбивав їх.
Окупант розповів, що вони били місцевих по руках та ногах, потім душили та підвішували на мотузці.
За його словами, на околицях Авдіївки вони виявили в підвалі жінку з двома дітьми – дівчатами 11 та 13 років. Окупанти зґвалтували їх, а потім застрелили.
Російський загарбник розповів про це спокійним тоном і зазначив, що злочини вони робили за наказами командира.
- Російського сержанта, який бив, катував та погрожував вбивством мирним мешканцям Бучі, засудили до 10 років позбавлення волі.
- В CNN розповіли історії людей, які зазнали сексуального насильства та погроз з боку російських окупантів на ТОТ України.
- Двом росіянам, які катували українців на тимчасово захопленій частині території Луганщини, повідомлено про підозру.
- 26 березня Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні (ММПЛУ) оприлюднила нові дані про тортури росіянами українських військовополонених та різке зростання кількості достовірних звинувачень у стратах полонених.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.