Польща готує для України новий пакет допомоги

Джерело: Reuters

Польща готує для України новий, вже 45 пакет допомоги.

Про нову допомогу повідомив глава МЗС Польщі Радослав Сікорський на зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО у Празі.

“Польща надала Україні 44 пакети допомоги, зараз готуємо 45. Ми думаємо, що лише військової допомоги надали на близько 4 мільярди євро”, – зазначив Сікорський.

Зауважимо що днями Сікорський також заявив, що Польща не виключає відправки своїх військових до України.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.