Польща на кордоні з Білоруссю розмістить близько 10 тисяч солдатів

Джерело: Rzeczpospolita 

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що країна посилить кордон із Білоруссю. До нього скерують 10 тисяч військових.

За його словами, кількість солдатів на кордоні “буде приблизно такою самою, як і раніше”.

“Буде близько 10 тисяч солдатів – 4 тис. солдати будуть військовослужбовцями, які безпосередньо беруть участь в операції, що стосується підтримки Прикордонної служби на кордоні, і 6 тисяч осіб. в резерві”, — пояснив він.

Глава Міноборони додав, що “солдати, що будуть підвищувати кваліфікацію там, у гарнізонах, відтворених на сході країни”.

Раніше Польща заявила, що відправить 2000 військових на свій кордон з Білоруссю. Це вдвічі більше, ніж запитувала Прикордонна служба, аби зупинити незаконні перетини та підтримати стабільність.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.