Польща підтвердила зустріч Зеленського та Навроцького 19 грудня у Варшаві
Джерело: канцелярія президента Польщі.
В Офісі президента Польщі офіційно підтвердили заплановану зустріч. Президент України Володимир Зеленський проведе переговори з польським лідером Павлом Навроцьким 19 грудня.
Як повідомив прес-секретар польського президента Рафал Лескевич, канцелярія президента Польщі запропонувала українській стороні провести зустріч лідерів 19 грудня у Варшаві.
“Наразі узгоджуються деталі запланованого візиту. Основні теми переговорів, які відбудуться у Варшаві, стосуватимуться питань безпеки, економіки та історії”, – додав Лескевич.
Очікується, що лідери зосередяться на трьох ключових темах. Вони стосуватимуться безпекових, економічних та історичних питань двосторонніх відносин.
Варто зазначити, що ці переговори відбудуться незабаром після низки важливих міжнародних поїздок Зеленського. Нещодавно він проводив зустрічі з європейськими лідерами, де обговорював “мирний план США” та способи причинення війни без масштабних втрат для України.
Ця зустріч стане першою між Зеленським і Навроцьким після їхніх переговорів у Варшаві у вересні. Тоді обговорювалися питання європейської інтеграції.
- 14 грудня президент Володимир Зеленський прибув з візитом до Німеччини. Там глава держави планує зокрема провести зустріч з американською переговорною командою.
- За повідомленням ЗМІ, 15 грудня у Берліні відбудеться зустріч представників США – Стіва Віткоффа та Джареда Кушнера – з президентом України Володимиром Зеленським та лідерами Німеччини, Франції і Великої Британії щодо мирного плану США.
Колишньому народному депутату від забороненої нині партії “ОПЗЖ” Віктору Медведчуку оголосили нову підозру – у публічних закликах до зміни меж території України та виправдовуванні збройної агресії РФ.
24 червня 2026 року – треті роковини вбивства двох українських підлітків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова в тимчасово окупованому Бердянську.
У Нідерландах вперше після зміни законодавства в результаті евтаназії померла дитина молодше 12 років.
Вранці 24 червня російські окупанти безпілотником атакували автозаправну станцію на околиці Сум.
Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.