Польські фермери знову заблокують один із пунктів пропуску

Джерело: Державної митної служби України у Telegram

Польські фермери планують відновити блокування одного з напрямків на кордоні з Україною. За інформацією з польської сторони, з 18 квітня, з 09:00 до 20 квітня 09:00, вантажівки будуть заблоковані перед пунктом пропуску “Корчова – Краківець”.

За відомостями Держмитслужби, пропускна здатність буде обмежена однією машиною на годину.

“Повідомляється, що це не стосуватиметься гуманітарних і військових вантажів”, – додає Держмитслужба.

Варто зауважити, що блокування не торкатиметься руху пасажирського транспорту в обидва напрямки.

Віталій Ступаєнко, ведучий івенту, з якого вигнали одеситку Юлію Карабаджак через мовне питання, вже записав відео з вибаченнями, пояснивши поведінку організаторів “недоопрацюванням”.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.

Пошановувачі американського телесеріалу “Бріджертони” від Netflix вже встигли насолодитися прем’єра 3 сезону, яка відбулася 16 травня і 13 червня. Нині ж стрічка доступна для перегляду в українській озвучці.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.