Польський військовий, на якого напав мігрант на білоруському кордоні, помер

Джерело: Головне командування Збройних Сил Польщі/X

Польський військовий у четвер, 6 червня, помер після того, як нелегальний мігрант напав на нього з ножем на польсько-білоруському кордоні. Військовий був бійцем 1-ї бронетанкової бригади.

“Попри надану допомогу в районі нападу бандитів на кордоні з Білоруссю та зусилля лікарів, врятувати його життя не вдалося. Матвію, наш брате по службі, ти виконав слова присяги. Спочивай з миром”, – повідомили у відомстві.

Нагадаємо, що у вівторок вранці, 28 травня, на польсько-білоруському кордоні нелегальний мігрант поранив ножем польського військового, про що повідомив заступник глави МВС Польщі Чеслав Мрочек.

“Сьогодні вранці я отримав дуже погану новину про те, що один із військових, який намагався зупинити тих, хто перетинає кордон, зазнав ножового поранення”, – зазначив Мрочек.

Мрочек зауважив, що за останній час помітно зросла кількість нелегальних перетинань кордону з території Білорусі до Польщі, а разом з цим зросла й агресивність таких осіб.

“Посилюється міграційний тиск і зростає агресивність цих людей. Вони намагаються форсувати кордон великими групами, які формуються за підтримки білоруських служб”, – додав заступник глави МВС РП.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що практично на всій території Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Хорватії зникло електропостачання. Чому стались відключення – поки невідомо.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Жінка, якій пощастило пережити Голокост, потрапила на обкладинку липнево-серпневого випуску Vogue Німеччина.