Помер італійський дизайнер і засновник дому високої моди Роберто Каваллі

Джерело: Компанія Roberto Cavalli в Instagram

Італійський дизайнер і засновник дому високої моди Роберто Каваллі помер у віці 83 років.

“Компанія Roberto Cavalli висловлює співчуття у зв’язку з втратою сім’ї пана Каваллі. Його спадщина залишається постійним джерелом натхнення”, – зазначив генеральний директор Roberto Cavalli Серджіо Аццоларі.

Креативний директор Roberto Cavalli Фаусто Пуглісі також вшанував пам’ять дизайнера й заявив, що для нього було “найбільшою честю працювати згідно з твоєю спадщиною та створювати бренд, який ти заснував з таким баченням і стилем”. 

“Спочивай з миром, за тобою будуть сумувати, і так багато людей люблять тебе, що твоє ім’я продовжуватиме жити, будучи маяком натхнення для інших, і особливо для мене”, – сказав Пуглісі.

Дизайни Каваллі були впізнавані своїми принтами тварин, зокрема зебрами, ягуарами, гепардами тощо.

“Я копіюю одяг тварини, тому що люблю копіювати Бога. Я вважаю, що Бог — найфантастичніший дизайнер”, – говорив дизайнер.

У 2008 році Ані Лорак представляла Україну на пісенному конкурсі “Євробачення” в сукні від Каваллі за 200 тисяч доларів.

Президент США Джо Байден повідомив, що має намір здійснити офіційний візит до країн Африки у лютому, після президентських виборів у Сполучених Штатах.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

22 травня адміністрація Байдена виступила проти рішення Іспанії, Норвегії та Ірландії визнати палестинську державу, повторивши, що, хоча президент США підтримує шлях до рішення про створення двох держав, він продовжуватиме його, закликаючи до дипломатичних переговорів між двома державами.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

Переможниця Премії імені Георгія Ґонґадзе, журналістка та медіаекспертка Тетяна Трощинська висловила вдячність усім за привітання та підтримку, опублікувавши на згадку текст свого виступу під час церемонії народження.