Помер колишній барабанщик гурту ABBA Роджер Палм

Джерело: Aftonbladet

У віці 75 років помер колишній барабанщик легендарного шведського гурту ABBA Роджер Палм. Музикант помер внаслідок наслідків хвороби Альцгеймера.

Фото: Aftonbladet

“Він був теплим та скромним хлопцем, який завжди захищав друзів та родину. Його дуже не вистачатиме, і він залишає по собі величезну порожнечу. Ми всі пам’ятатимемо його з теплим серцем”, — йдеться у заяві родини.

Роджер Палм почав професійну кар’єру барабанщика у 17 років. В 1970-х він співпрацював з гуртом ABBA, взявши участь у записі таких хітів, як “Mamma Mia”, “Dancing Queen”, “Take a Chance on Me”, “I Do, I Do, I Do, I Do, I Do”, “Intermezzo No.1” і “Thank You for the Music”.

Окрім роботи з ABBA, Палм також грав у попгуртах Gimmicks, Beatmakers і Moonlighters, а також співпрацював зі шведським співаком Тедом Гардестадом над піснею “Satellit”. Ще він виступав як джазовий барабанщик.

В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.

Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.

В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.

Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.

В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.