Помер російський телеведучий Олександр Масляков

Джерело: пресслужба КВК

Російський телеведучий Олександр Масляков, котрий за життя активно підтримував Путіна та проводив гастролі в окупованих містах України, помер на 83-му році життя.

Масляков з 1964 року був ведучим програми КВК. Раніше повідомлялося, що він нібито проходив підтримуюче лікування через неоперабельну пухлину легень.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений КВН (@kvnofficial)

Неодноразово незаконно відвідував окупований у 2014 році Росією український Крим. Весною 2021 року офіційно визнав лігу КВК з так званої ДНР. Внесений до бази центру “Миротворець”.

Олександр Масляков народився 24 листопада 1941 року, у Свердловську — радянський та російський телеведучий, академік. Отримав низку російських нагород від Путіна. З 1964 року беззмінний ведучий (до 2022 року) КВК.

Нагадаємо, офіційний дебют “95-го кварталу” відбувся в 1998 році на фестивалі команд КВК в Сочі. Після успішного дебюту на них звернув увагу Масляков, запропонувавши виступати в Вищій лізі. На той момент команда була заявлена ​​як “Команда КВК з Кривого Рогу”, але для виступів у Вищій лізі було вирішено придумати для колективу більш впізнаване ім’я. Саме тоді вперше з’явилася назва “95-й квартал”, в честь одного з районів міста.

В Павлограді на Дніпропетровщині кінологиню пошуково-рятувального загону “Антарес” Карину Колісниченко разом із її онкохворою собакою Ханною вигнали з парку.

У соцмережах показали відео зі зруйнованої російськими БпЛА конюшні в Одесі. На них власниця прощається з загиблою конячкою Камелією.

Німецький комік і сатирик Себастьян Готц, відомий під псевдонімом “Ель Готцо”, постане перед судом за висловлювання про замах на президента США Дональда Трампа. Прокуратура Берліна звинувачує його у заохоченні та потуранні кримінальним злочинам. Процес проти нього має розпочатися 23 липня в районному суді Тіргартена.

Деякі користувачі помітили, Grok 4 – нова модель штучного інтелекту від xAl – схоже, звертається до дописів свого винахідника Ілона Маска у соцмережах, відповідаючи на суперечливі питання.

В’єтнамське порося, на ім’я Кабачок, був талісманом військових на фронті, але через небезпеку його відправили до притулку.