Померла головна редакторка видання «Кременчуцький телеграф» Ольга Мінчук
Джерело: “Кременчуцький телеграф”
Сьогодні, 9 листопада, на 46-му році життя померла головна редакторка видання “Кременчуцький телеграф” Ольга Мінчук.
“Ольга померла раптово, не від війни, але наближаючи перемогу своєю працею. Читачам залишаються сотні новин і статей від Ольги Мінчук”, – зазначили редакції видання.
У Ольги залишився чоловік та двоє дітей.
Ольга Мінчук навчалася в Кременчуцькій середній школі №10 (зараз ліцей №10), вивчала філологію в Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. Винниченка.
У журналістиці почала роботу кореспонденткою газети Кременчуцької міської ради “Вісник Кременчука”. Обіймала посаду редакторки творчого відділку. Працювала у всеукраїнських виданнях.
- 16 липня у Луганській області загинув медійник, член НСЖУ та воїн з Рівного Костянтин Гнітецький. Росіяни вбили його внаслідок мінометного обстрілу позицій біля населеного пункту Діброва.
- На Донеччині 15 липня загинув фотокореспондент медіаагентства “АСС”, відеооператор Максим Шварцман на псевдо “Марвел”.
У Національному природному парку “Голосіївський” звернулися до відвідувачів із закликом не торкатися невідомих рослин під час перебування на природних територіях.
В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.
В Кривому Розі знову зросла кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.
Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.
Компанія «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.