Померла головна редакторка видання «Кременчуцький телеграф» Ольга Мінчук

Джерело: “Кременчуцький телеграф”

Сьогодні, 9 листопада, на 46-му році життя померла головна редакторка видання “Кременчуцький телеграф” Ольга Мінчук.

“Ольга померла раптово, не від війни, але наближаючи перемогу своєю працею. Читачам залишаються сотні новин і статей від Ольги Мінчук”, – зазначили редакції видання.

У Ольги залишився чоловік та двоє дітей.

Ольга Мінчук навчалася в Кременчуцькій середній школі №10 (зараз ліцей №10), вивчала філологію в Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. Винниченка.

У журналістиці почала роботу кореспонденткою газети Кременчуцької міської ради “Вісник Кременчука”. Обіймала посаду редакторки творчого відділку. Працювала у всеукраїнських виданнях.

У Національному природному парку “Голосіївський” звернулися до відвідувачів із закликом не торкатися невідомих рослин під час перебування на природних територіях.

В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.

В Кривому Розі знову зросла кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.

Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.

Компанія  «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.