Порноакторку, яка засудила Кайлі Дженнер через підтримку Ізраїлю, звільнили з Playboy

Джерело: Business Today

З американською порноакторкою ліванського походження Міа Халіфою припинив співробітництво журнал для дорослих Playboy після підтримки нею ХАМАСу. Раніше вона засудила супермодель Кайлі Дженнер, яка висловилася на підтримку Ізраїлю.

Playboy заявив, що видалив її канал на своїй платформі для творців. У листі, який надіслав журнал, зазначено, що хоча організація й заохочує свободу вираження поглядів і конструктивні політичні дебати, але дотримується політики нульової терпимості до мови ненависті.

“Ми пишемо сьогодні, щоб повідомити вам про наше рішення припинити стосунки Playboy з Мією Халіфою, включаючи видалення каналу Playboy Мії на нашій платформі для творців”, – йдеться в листі.

Міа Халіфа активно і рішуче підтримала палестинське бойове угруповання ХАМАС після його атаки на Ізраїль. В одному зі своїх постів вона закликала бійців ХАМАС “перевертати свої телефони і знімати” страти горизонтально. Зокрема у своїх дописах вона називає Ізраїль “окупантами”.

Крім того, їй відмовили в угоді про подкасти з канадським подкастером і ведучим радіошоу Тоддом Шапіро.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.

Співзасновниця і голова громадської організації “Харківський кризовий інфоцентр” та головна редакторка проєкту “Накипіло” Олена Лептуга висловила претензії до пресслужби Офісу президента через нещодавно опубліковане відео на сторінці глави держави. Вона пояснила, що в описі до публікації не вказали справжнє авторство, а логотип їхнього медіа просто закрили.

31 травня глава НАТО Єнс Столтенберг заявив, що членам військового альянсу час переглянути деякі обмеження щодо використання озброєння, наданого Україні для підтримки у війні проти Росії.