Порошенко привіз бригадам Десантно-штурмових військ техніку та обладнання – вантажівки Foden і пункт управління БпЛА

Джерело: “Європейська Солідарність”.

П’ятий президент України, лідер партії “ЄС” Петро Порошенко привіз бригадам Десантно-штурмових військ техніку та обладнання. 148-а окрема артилерійська бригада ДШВ отримала дві вантажівки Foden, 79-а ОДШБ – пункт управління БпЛА на базі вантажівки DAF.

Військові констатують, що тягачі їм вкрай потрібні – а Foden здатен виконувати свою функцію на будь-яких дорогах.

Досвід застосування цих вантажівок настільки вдалий, що це виявляється найкраща машина для евакуації і відновлення боєздатності самохідних артилерійських установок. Він на себе вантажить, евакуює, ремонтує за рахунок пересувної майстерні, і повертає назад”, – додав Порошенко.

Загалом Фонд Порошенка з волонтерами законтрактували в Європі вже понад три сотні вантажівок і тягачів для Збройних сил, воловина з яких уже на фронті.  В Україні машини проходять технічне обслуговування із заміною необхідних запчастин, фарбуються і дооснащуються.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.