Посадовицю ТЦК оштрафували за безпідставне виключення чоловіків з військового обліку

Джерело: zaxid.net

У Львові суд виніс вирок посадовиці ТЦК, яка безпідставно виключила з військового обліку 17 чоловіків. Їй присудили штраф.

Згідно з ухвалою Шевченківського райсуду, майорку Наталію Г. – начальницю відділення офіцерів запасу та кадрів одного з ТЦК – визнано винною у недбалому ставленні до військової служби.

Суд встановив, що майорка підготувала документи про виключення з військового обліку 17 офіцерів запасу за станом здоров’я та передала їх начальнику. Він, своєю чергою, підписав документи, що призвело до безпідставного виключення з військового обліку офіцерів запасу з правом виїзду за кордон.

Вище вказані події відбулись у період березня-квітня 2022 року.

Однак на час воєнного стану постанови військово-лікарських комісій (ВЛК) щодо офіцерів запасу мають обов’язково затверджуватись штатною ВЛК регіону. У всі інших випадках офіцер запасу не може бути виключеним з військового обліку.

У цьому випадку документи були оформлені неналежно.

Сама майорка на засідання суду не прийшла, однак надіслала письмову заяву у якій визнала свою провину. Суддя, розглянувши усі матеріали справи, виніс вирок майорці – 4 845 гривень штрафу.

Вирок було винесено у березні 2024 року Він ще підлягає оскарженню.

  • У Сухопутних військах Збройних сил України проведуть службову перевірку щодо оприлюдненого в інтернеті відео, ймовірно, за участі начальника одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Рівненської області.

Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.

Мешканці східної частини Європи – зокрема поляки та естонці – активно купують житло у західній частині континенту. Причина – повномасштабна російсько-українська війна.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Після масованих атак РФ на українську енергетику у Міненерго розглядають можливість підвищити тариф на електроенергію для українців.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.