Потерпіла від сексуального насильства Епштейна та принца Ендрю скоїла самогубство
Джерело: BBC
Вірджинія Джуффре, яка звинувачувала британського принца Ендрю і американського фінансиста Джеффрі Епштейна в сексуальному насильстві, покінчила життя самогубством.
Після того, як жінка оприлюднила свої звинувачення у насильстві, вона стала відомою учасницею кампанії і тісно пов’язала свою діяльність з рухом “Me Too” (“Я теж”).
Рідні назвали Джуффре “відважною борчинею проти сексуального насильства” і додали, що “тягар пережитого насильства став нестерпним”.
“Вона покінчила життя самогубством, після того, як все життя була жертвою сексуального насильства і торгівлі людьми”, – йдеться в заяві.
Правоохоронці заявили, що слідство зʼясовує обставини смерті жінки, але, попередньо, нічого підозрілого не виявили.
Вірджинія Джуффре розповіла, що стала жертвою секс-торгівлі, коли була підлітком. У 2000 році вона познайомилася з британською світською левицею Гіслейн Максвелл. Згодом вона познайомилася з тодішнім партнером Максвелл — американським фінансистом Джеффрі Епштейном. За словами жінки, вона протягом багатьох років зазнавала знущань з його боку та з боку його партнерів.
Обвинувачувачка стверджувала, що Епштейн і Максвелл привезли її принцу Ендрю, коли їй було 17 років. Принц уклав з Джуффре позасудову угоду у 2022 році, за якою він висловив жаль з приводу свого зв’язку з Епштейном, але не визнав своєї відповідальності.
Епштейн наклав на себе руки у в’язниці в 2019 році, де він перебував в очікуванні суду за звинуваченням у торгівлі людьми. Раніше його судили у 2008 році за схиляння неповнолітньої до проституції.
Максвелл засудили до 20 років ув’язнення в США за її роль у торгівлі людьми та знущаннях Епштейна.
- Менш ніж за місяць до судового розгляду в Нью-Йорку у справі про торгівлю людьми, федеральні прокурори висунули проти репера Шона Diddy Комбза ще два кримінальні обвинувачення.
- Американська співачка Кессі Вентура публічно свідчитиме у справі проти свого колишнього партнера, репера Шона Комбза, відомого під псевдонімом P. Diddy.
- Адміністрація президента США Дональда Трампа чинила тиск на румунську владу, щоб вона зняла обмеження на поїздки для блогера Ендрю Тейта. Його разом із братом Трістаном звинувачують у торгівлі людьми, сексуальних домаганнях, відмиванні грошей та створенні організованої злочинної групи.
З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.
Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.
2 липня внаслідок вибуху поблизу Житомира загинули щонайменше дві особи. Глава Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив деталі інциденту, зазначивши, що у населеному пункті десятки знищених будівель та багато постраждалих, зокрема діти.
1 липня журналіста Максима Коцюбинського доправили до відділку поліції в Києві вже після того, як він відзняв матеріал про те, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, котру не вказала у декларації.
У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.