Повінь у Кенії: відомо про щонайменше 174 загиблих

Джерело: Xinhua

Речник уряду Кенії Ісака Мваури заявив, що внаслідок злив та паводків вже загинуло 174 осіб.

За його словами, ситуація із повінню в країні поволі стабілізується, однак люди продовжують гинути.

Як розповіли у виданні, загалом із жовтня цього року викликані явищем Ель-Ніньйо природні катаклізми відбулися у 38 із 47 регіонів Кенії. Паводки змивали будинки, затоплювали поля й призводили до загибелі худоби.

При цьому найбільше від негоди постраждали південно-східні регіони країни, де зараз активно тривають рятувальні роботи.

За прогнозом Метеорологічної служби Кенії, “незвично сильні зливи”, що розпочалися у жовтні, триватимуть до січня 2024-го року.

Президент США Джо Байден повідомив, що має намір здійснити офіційний візит до країн Африки у лютому, після президентських виборів у Сполучених Штатах.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

22 травня адміністрація Байдена виступила проти рішення Іспанії, Норвегії та Ірландії визнати палестинську державу, повторивши, що, хоча президент США підтримує шлях до рішення про створення двох держав, він продовжуватиме його, закликаючи до дипломатичних переговорів між двома державами.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

Переможниця Премії імені Георгія Ґонґадзе, журналістка та медіаекспертка Тетяна Трощинська висловила вдячність усім за привітання та підтримку, опублікувавши на згадку текст свого виступу під час церемонії народження.