Повінь у Кенії: відомо про щонайменше 174 загиблих

Джерело: Xinhua

Речник уряду Кенії Ісака Мваури заявив, що внаслідок злив та паводків вже загинуло 174 осіб.

За його словами, ситуація із повінню в країні поволі стабілізується, однак люди продовжують гинути.

Як розповіли у виданні, загалом із жовтня цього року викликані явищем Ель-Ніньйо природні катаклізми відбулися у 38 із 47 регіонів Кенії. Паводки змивали будинки, затоплювали поля й призводили до загибелі худоби.

При цьому найбільше від негоди постраждали південно-східні регіони країни, де зараз активно тривають рятувальні роботи.

За прогнозом Метеорологічної служби Кенії, “незвично сильні зливи”, що розпочалися у жовтні, триватимуть до січня 2024-го року.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.