Правоохоронці проводять обшуки у працівника Європарламенту через ймовірні зв’язки з РФ

Джерело: The Guardian

Правоохоронці проводять обшуки у працівника Європейського парламенту через його ймовірні зв’язки з Росією.

За повідомленням федеральної прокуратури Бельгії, поліція здійснила обшуки у резиденції та офісі підозрюваного у будівлі Європарламенту у Брюсселі.

Обшук також було проведено в офісі підозрюваного у Страсбурзі, де розташована штаб-квартира парламенту ЄС у Франції.

“Обшуки є частиною справи про втручання, пасивну корупцію та членство у злочинній організації та стосуються ознак російського втручання, за допомогою якого до членів Європейського парламенту зверталися та платили їм гроші за просування російської пропаганди через вебсайт новин Голосу Європи”, – заявили прокурори.

У прокуратурі додали, що підозрюваний співробітник зіграв “значну роль” у цій справі.

На Миколаївщині відновили Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, який зазнав руйнувань внаслідок атаки ЗС РФ ще восени 2022 року. На початку вересня 2022 року уламками від боєприпасів у будівлі вибило вікна та двері.

За оцінками Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS), Китай може захопити Тайвань без жодного пострілу і має для цього декілька варіантів. 

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

23 червня 1994 року відбулася прем’єра фільму Роберта Земекіса “Форрест Гамп”, головну роль в якому виконав Том Генкс.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.