Правоохоронці викрили посадовця КМВА, який допомагав чоловікам незаконно виїжджати за кордон

Фото: t.me/pgo_gov_ua

Джерело: Офіс генерального прокурора

Правоохоронці викрили та затримали начальника одного з управлінь штабу командування Сухопутних військ ЗСУ, який також обіймає посаду начальника відділу у Київській міській військовій адміністрації, який за грошову винагороду допомагав чоловікам призовного віку виїхати за межі України.

За даними слідства, фігурант пропонував чоловікам незаконно виїхати за кордон за суму у 10 000 доларів. За ці кошти учасники незаконної схеми виготовляли фіктивні документи про непридатність до військової служби.

Правоохоронці задокументували декілька випадків видачі фіктивних документів.

Організатора схеми затримано під час передачі документів, які надають право виїзду з України трьом особам. За їх виготовлення він отримав 30 000 доларів США.

Під час обшуків за місцем проживання затриманого, у районному територіальному центрі комплектування, та у Київській міській військовій адміністрації, вилучено понад 48 000 доларів США та 5 000 євро.

Фото: t.me/pgo_gov_ua

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманому та обрання йому запобіжного заходу.

Перевіряється причетність до вчинення злочину посадовців одного з київських територіальних центрів комплектування та соцпідтримки, а також інших осіб.

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.

Упродовж 2024-2026 років Швеція виділить на військову допомогу Україні 7 мільярдів доларів.