Прем’єр Угорщини Орбан приїхав до Києва

Джерело: речник угорського уряду Золтан Ковач у соцмережі Х

У вівторок, 2 липня, до Києва з офіційним візитом прибув прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Це перший його візит з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

“Віктор Орбан прибув до Києва сьогодні вранці, щоб обговорити європейський мир із Президентом Володимиром Зеленським”, – написав речник.

Орбан разом з Зеленським обговорюватимуть можливості досягнення миру, а також поточні питання угорсько-українських двосторонніх відносин.

Раніше “Букви” писали, що Орбан бачився з Зеленським та іншими високопосадовцями після саміту ЄС у Брюсселі 27 червня.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.