Прем’єрка Італії заявила, що в її партії не місце тим, хто обожнює фашистське минуле країни
Джерело: Euractiv
Прем’єр-міністр Італії Джорджія Мелоні заявила у вівторок, 2 липня, що її партія “Брати Італії” повинна виключити всіх, хто захоплюється фашистським минулим країни. Мелоні поширила заяву після оприлюдненого відео, де члени молодіжного крила партії демонструють фашистські вітання і скандують “Зіг Хайль”.
Відео зняли в межах таємного розслідування, яке провели минулого тижня.
Мелоні у листі до партійних керівників висловила своє обурення і засмучення. За її словами, дії цих членів завдають шкоди репутації партії.
“У партії “Брати Італії” немає місця для расизму чи антисемітизму, а також немає місця для тих, хто ностальгує за тоталітарними режимами 20 століття або за будь-якими проявами дурного фольклору”, — написала Мелоні. “Той, хто вважає, що може існувати публічний імідж “Братів Італії”, який не відповідає їхній приватній поведінці, просто не розуміє, що ми таке, й тому не є бажаним гостем серед нас”.
На сьогодні вже два члени вже залишили партію.
Довідка. Партія “Брати Італії” походить від неофашистської групи, створеної після Другої світової війни. Проте Мелоні в останні роки намагається дистанціюватися від ультраправих поглядів, наголошуючи, що її партія є консервативною політичною силою.
- Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні заявив, що зброя, яку вони надають Україні, не повинна використовуватися на території Росії. Він додав, що Італія також ніколи не надішле свої війська в Україну.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Служба безпеки задокументувала нові злочини екскомандувача Східного військового округу збройних сил РФ генерал-полковника Олександра Чайко.
Американський журнал Time присвятив нову обкладинку тисячам українських дітей, викрадених та примусово депортованих Росією.
17 липня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо повідомив, що дасть вказівку представникам країни при Євросоюзі розблокувати ухвалення 18-го пакета санкцій проти Росії.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті винесла припис про усунення порушень законодавства про свободу совісті та релігійні організації УПЦ Московського патріархату.