Прем’єрка Італії заявила, що в її партії не місце тим, хто обожнює фашистське минуле країни

Джерело:  Euractiv

Прем’єр-міністр Італії Джорджія Мелоні заявила у вівторок, 2 липня, що її партія “Брати Італії” повинна виключити всіх, хто захоплюється фашистським минулим країни. Мелоні поширила заяву після оприлюдненого відео, де члени молодіжного крила партії демонструють фашистські вітання і скандують “Зіг Хайль”.

Відео зняли в межах таємного розслідування, яке провели минулого тижня.

Мелоні у листі до партійних керівників висловила своє обурення і засмучення. За її словами, дії цих членів завдають шкоди репутації партії.

“У партії “Брати Італії” немає місця для расизму чи антисемітизму, а також немає місця для тих, хто ностальгує за тоталітарними режимами 20 століття або за будь-якими проявами дурного фольклору”, — написала Мелоні. “Той, хто вважає, що може існувати публічний імідж “Братів Італії”, який не відповідає їхній приватній поведінці, просто не розуміє, що ми таке, й тому не є бажаним гостем серед нас”.

На сьогодні вже два члени вже залишили партію.

Довідка. Партія “Брати Італії” походить від неофашистської групи, створеної після Другої світової війни. Проте Мелоні в останні роки намагається дистанціюватися від ультраправих поглядів, наголошуючи, що її партія є консервативною політичною силою.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.