Президент доручив Шмигалю розглянути заміну Ткаченка

Джерело: Володимир Зеленський/Facebook

20 липня президент Володимир Зеленський закликав прем’єр-міністра Дениса Шмигаля розглянути заміну міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка.

Глава держави обговорив зі главою уряду питання справедливості виділення бюджетних коштів.

Я запропонував два кроки. Перший: знайти позабюджетні кошти на проекти, які зараз дійсно потрібні. У світі є люди, які можуть допомогти. Другий: попросив прем’єр-міністра розглянути заміну міністра культури та інформаційної політики України, – зазначив він.

Окремо Зеленський звернувся до всіх представників місцевої влади у країні. Він закликав розподіляти ресурси бюджетів “справедливо та правильно”. Додавши, що “бруківка, прикрашання міст, фонтани почекають – спочатку перемога”.

Варшавські посли країн Балтії висловили своє невдоволення польському уряду у зв’язку з тим, що польські перевізники блокують рух вантажного автотранспорту на кордоні з Україною.

В Україні 56 160 доз вакцин “Comirnaty” (виробник — Pfizer), призначених для дорослих та дітей віком від 5 до 12 років, отримали обласні центри контролю та профілактики хвороб.

За даними британських розвідників, протягом останніх тижнів війська РФ значно проснулись вперед у Мар’їнці на Донеччині і зараз, імовірно, захопили більшу частину міста.

Україна отримала нову масштабну партію техніки від міжнародних партнерів, яку використають для підключення інтернету в укриттях та облаштування кабінетів інформатики в українських школах.

У вівторок, 5 грудня, офіційний представник Катару повідомив, що шестеро українських дітей повернуть в Україну з Росії згідно з угодою, укладеною за посередництва Катару.