Президентка Гарварду подала у відставку на тлі звинувачень у плагіаті й антисемітизмі

Джерело: The Harvard Gazette

Президентка Гарвардського університету Клодін Гей повідомила, що йде з посади на тлі скандалів, пов’язаних із плагіатом, а також реакцією на антисемітизм після нападу ХАМАСу на Ізраїль.

“Мені нелегко далося це рішення. Я з нетерпінням чекала співпраці з багатьма з вас, щоб просувати прагнення до академічної досконалості, яка була рушієм цього великого університету протягом століть”, – наголосила Гей у зверненні до наукової й студентської спільноти.

Утім, продовжила вона, “стало зрозуміло, що в інтересах Гарварду, щоб я пішла у відставку, і наша спільнота могла пережити цей момент надзвичайного виклику, зосередившись на закладі, а не на окремій особі”.

Водночас вказано, що Гей повернеться на факультет Гарварду, де з 2006 року вона обіймала посаду професора державного управління.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Луцьку двоє дітей випали з вікна будинку. Інцидент стався в одному зі спальних районів міста, коли 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху.

Двом посадовцям КП “Київський метрополітен” повідомлено підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелів між станціями “Деміївська” та “Либідська” взимку.

Результати масштабного дослідження, у межах якого проаналізували стан здоров’я 4,1 мільйона учасників, свідчать, що надмірна вага може стати причиною понад 30 типів онкологічних захворювань.

Двоє інформаторів ФСБ, які діяли на Одещині, отримали 8 років ув’язнення. Вони розвідували місця базування пунктів управління Сил оборони та штаби командування ЗСУ на півдні. Зловмисників затримали “на гарячому” у квітні під час спецоперації.