Пролунали вибухи поблизу Кримського мосту, – росЗМІ

В ніч з 4 на 5 серпня росЗМІ повідомляють, що у районі Кримського мосту пролунали звуки вибухів.

Повідомили, що Кримський міст перекрито, освітлення на ньому вимкнено, з переправи проводять евакуацію.

Так званий “радник голови” Криму Олег Крючков заявив, що не може підтвердити інформацію про вибухи.

“Просимо не нагнітати. Працюють усі служби”, – йдеться у повідомленні

А пізніше додав:

“Колеги, кримська влада не відповідає за Керченську протоку та якірні стоянки. Ми не можемо коментувати ситуацію в Чорному морі та протоці. Дякую за розуміння”.

Telegram-канал ВЧК-ОГПУ зазначив, що “радник Криму” бреше щодо відсутності вибухів.

“Радник голови Криму Крючков зовсім забрехався. З його слів можна зрозуміти, що вибухи і були, але кримська влада не відповідає за “Керченську протоку та якірні стоянки”. Вже зрозуміло, що була атака дронів і є поразки. Судячи з натяків Крючкова, це справді танкер”, – зазначено в повідомленні.

Окупанти підняли в повітря 3 винищувачі для перехоплення повітряних цілей над акваторією Азовського моря.

“Військовослужбовці армії РФ в Криму в підвищеній готовності. Особливо Севастополь”, – повідомляє партизанський рух “АТЕШ”.

Український блогер Ігор Лаченков зазначив, що підтверджується інформація щодо влучання у танкер “Sig”.

Фото: Ігор Лаченков в Telegram

  • 17 липня президент РФ Володимир Путін поклав відповідальність за підрив Кримського мосту на Україну та погрожував “реакцією”.
  • Міністерство оборони Росії почало звільняти командирів із деяких найбільш боєздатних частин і з’єднань російських військ і, ймовірно, продовжуватиме чистки. Криза в російському командуванні та відповідні наслідки, які вона може спричинити, ймовірно, негативно вплинуть на здатність армії РФ проводити тактичні наступальні дії на півдні України.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 20.00 28 травня щодо російського вторгнення. Кількість бойових зіткнень зросла до 108. На даний час бої ще тривають на 18 ділянках. Найбільш напруженою ситуація залишається на Покровському напрямку. Сили оборони стримують натиск і дають рішучу відсіч  загарбникам.

28 травня президент Володимир Зеленський прибув до Португалії. У межах візиту планується підписання двосторонньої безпекової угоди.

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо у вівторок, 28 травня, підписали двосторонню угоду про співробітництво у сфері безпеки.

У декларації “Підтримувати Україну до перемоги” Парламентської асамблеї НАТО від 27 травня зазначили, що лідери Альянсу мають підтвердити свою тверду відданість гарантіям колективної безпеки на Вашингтонському саміті в липні та надіслати чіткий сигнал про те, що Україна на шляху до членства.