Протягом дня армія РФ атакувала Нікопольщину: є постраждалий та руйнування

Джерело: голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак

Протягом дня, 27 січня, російські загарбники спрямували на Нікопольщину 12 дронів-камікадзе, а надвечір атакували з артилерії. 

В Дніпропетровській ОДА зазначають, що ворог цілив по райцентру та селам Марганецької громади. 

Внаслідок російської агресії постраждав 61-річний чоловік. Також пошкоджені шість приватних будинків, п’ять господарських споруд, автомобілі та лінія електропередач. 

Наслідки атак ще уточнюються. 

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.