Прикордонники виявили скрипку Страдіварі, яку намагались вивезти з України

Джерело: ДПСУ

На пункті пропуску з Румунією прикордонники виявили скрипку Страдіварі, яка, ймовірно, може становити історичну цінність. 

Фото: ДПСУ

Старовинний музичний інструмент намагалися вивезти з України в багажнику авто.

Скрипка маркована як “Antonius Stradiuarius Cremomentis Faciebad Anno 1713”.

Представники митниці вилучили музичний інструмент і спрямували його на експертизу.

Довідково: Скрипка може бути оригінальним інструментом, виготовленим італійським майстром Антоніо Страдіварі. Його роботи досить рідкісні на цінні, оскільки за життя Страдіварі створив лише близько 1100 скрипок. Скрипки Страдіварі вирізняються особливою чистотою звучання й неабияк цінуються знавцями. Зокрема, однією зі скрипок роботи Страдіварі володів Нікколо Паганіні.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.

Якщо чинний лідер США Джо Байден вирішить не балотуватись на пост президента цьогоріч, то, найімовірніше, кандидаткою від Демократичної партії стане віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс.

19 липня в центрі Києва незаконно знесли історичну будівлю — Садибу Зеленських, збудовану у 1890 році. Поліція відкрила кримінальне провадження, а міська влада засудила знесення як “зухвале та цинічне самоуправство”.

Херсонський фермер Андрій Целеп другий рік поспіль вирощує кавуни на правобережній частині області. До цього він мав поля на лівобережжі Херсонщини, яка зараз тимчасово окупована росіянами.