Прикордонники затримали трьох українців і росіянина на кордоні зі Словаччиною

Джерело: ДПСУ/Telegram

Українські прикордонники затримали трьох українців та одного росіянина на кордоні зі Словаччиною. В ДПСУ вважають, що чоловіки намагалися незаконно виїхати з України.

Поблизу кордону зі Словаччиною прикордонний наряд зупинив чотирьох осіб. Троє українців і росіянин стверджували, що пішли у туристичний похід горами.

“Але не додали, що за їхнім планом, завершитися вона (подорож – ред.) мала для одних в Німеччині, для інших — у Польщі. Чоловіки були впевнені, що чим складніша місцевість, тим менша ймовірність натрапити на прикордонників”, — заявили правоохоронці.

  • Прикордонники Мукачівського загону зупинили сімнадцятьох чоловіків поблизу кордону з Угорщиною, які планували незаконно виїхати з України.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.