Принц Вільям розповів, що Кейт Міддлтон почувається «дуже добре» після хіміотерапії

Джерело: Reuters

У середу британський принц Вільям заявив, що його дружина Кейт Міддлтон почувається “дуже добре” після того, як вона протягом року пройшла профілактичну хіміотерапію від раку.

Британський спадкоємець престолу зараз перебуває в Південній Африці, де згодом проведе щорічну церемонію нагородження премії Earthshot Prize. Він здійснив поїздку без Кейт, яка все ще відновлюється після лікування.

Він сказав, що вона буде підтримувати його з їхнього дому у Великій Британії.

“Дякую, у неї все добре. Цей рік вона була приголомшливою. Я знаю, що вона буде дуже рада, щоб сьогоднішній вечір був успішним”, – сказав він.

Крім Кейт, він висловив надію, що їхні троє дітей – Джордж, Шарлотта та Луї також будуть з гордістю спостерігати за цим, кажучи, що вони як сім’я зробили все можливе, щоб допомогти навколишньому середовищу.

У 2020 році Вільям заснував премію Earthshot для пошуку інновацій у боротьбі з кліматом та іншими екологічними проблемами, натхненну проєктом “пострілу Місяця” президента США Джона Ф. Кеннеді в 1960-х роках, який призвів до висадки на Місяць у 1969 році. П’ять переможців щороку отримують 1 мільйон фунтів стерлінгів (1,3 мільйона доларів США) на підтримку своїх проєктів.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.

Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності