Принцесу Анну виписали з лікарні

Джерело: The Guardian

Сестру короля Великої Британії Чарльза ІІІ принцесу Анну, яку напередодні ушпиталили із травмами та струсом мозку, виписали з лікарні.

За даними видання, 73-річна принцеса покинула лікарню Саутмід у Брістолі вранці в п’ятницю, 28 червня.

“Вона залишатиметься у своєму маєтку в Гаткомб-парку в Глостерширі на період відновлення і повернеться до виконання державних обов’язків лише після рекомендації лікарів. Коли саме це відбудеться, поки не відомо”, – йдеться в матеріалі.

Чоловік принцеси віцеадмірал сер Тімоті Лоренс подякував персоналу лікарні Саутмід за “турботу, досвід і доброту під час короткого перебування” Анни в лікарні.

Офіційно деталі інциденту не повідомлялися. Однак припускають, що принцесу вдарив кінь. На місце події прибули служби екстреної допомоги та санітарна авіація, сестрі короля надали медичну допомогу на місці, після чого перевезли в лікарню Саутмід для проведення аналізів та лікування.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.