Путін побудував для своєї сім’ї «секретне царське село»: Daily Mail дізналося деталі

Джерело: Daily Mail

Президент Росії Володимир Путін побудував для своїх дочок і колишньої дружини секретне “царське селище” в розкішному районі Москви. Для придбання землі та нерухомості очільник Кремля задіяв секретні офшорні компанії.

Як розповіли у виданні, цю інформацію нібито вдалося отримати з листування між молодшою дочкою Путіна, Катериною Тихоновою, та її колишнім чоловіком, Кирилом Шамаловим, який є сином друга Путіна.

Чотири особняки і резиденція Путіна, маєток Ново-Огарьово розташовані вздовж Рубльовського шосе, у багатому районі, де проживає низка державних посадовців і знаменитостей. Два будинки на схід від Ново-Огарьово нібито придбав у 2006 році кіпрський бізнесмен Ерміра. Офіційно компанія належить російському юристу, проте є дані, що насправді вона належала Путіну.

У Тихонової нібито були SPA, бібліотека і спортзал, оскільки раніше вона брала участь у змаганнях з акробатичних танців. У листуванні з Шамаловим вона обговорювала ремонт на суму близько 9 мільйонів доларів.

Водночас у виданні зауважили, що Тихонова і Шамалов обвінчалися, але офіційно не зареєстрували цивільний шлюб, щоб позбутися будь-яких слідів, пов’язаних зі статусом дочки Путіна.

Інші, близькі до кола спілкування Путіна, також нібито використовують декілька інших маєтків по всій Росії, оскільки очільник Кремля боїться за своє життя на тлі війни в Україні.

Будинок, пов’язаний з його першою дружиною, Людмилою Шкребнєвою, та її новим чоловіком, передав їм Шамалов після його розлучення з Тихоновою.

При цьому, як додали співрозмовники видання, майно в селищі Усово-Плюс вартістю близько 350 мільйонів рублів призначалося для 38-річної Марії Воронцової, старшої дочки Путіна, після її заміжжя з голландським бізнесменом.

Джерело: Наталка Діденко Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що 30 травня в Україні побільшає дощів з…

П’ятий Президент України та лідер “Євросолідарності” закликав європейців не дати жодного шансу проросійським політ силам на майбутніх виборах.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ. 

У середу, 29 травня, Європейське космічне агентство (ESA) запустило супутник для дослідження впливу хмар на зміну клімату.

Кібератаки стають все поширенішими та мають руйнівніші наслідки, створюючи нові ризики для кібербезпеки користувачів всесвітньої павутини.