#PutinDovboyob: соцмережі зреагували на коментар Зеленського новим трендом
Джерело: Букви
Президент Володимир Зеленський прокоментував пропозицію глави РФ Путіна вдарити “Орешником” по Києву задля перевірки ефективності західних систем ППО. Він назвав російського лідера довбо*обом. Відповідний коментар з’явився на офіційному акаунті глави держави на платформі X. Користувачі соцмереж відреагували низкою нових мемів.
Путін торкнувся теми ефективності “Орєшніка”. Він запропонував країнам Заходу визначити цілі в Києві для обстрілу, аби вони влаштували “дуель”: “Нехай визначать якийсь об’єкт для ураження, скажімо, у Києві, зосередять туди всі свої сили ППО та ПРО, а ми завдамо туди удару “Орєшніком“ і подивимося, що буде”.
Він додав, що це буде “корисним і для нас, і для американської сторони”. За його словами, “Орєшнік” збити нинішні західні системи не можуть.
Люди гинуть, а йому “цікаво… Довбо**б, – написав Зеленський англійською та українською мовою.
Реакція соцмереж не змусила довго очікувати. Українці стрімко підхопили коментар глави держави, зокрема запустивши флешмоб #putindovboyob.

Хтось висловив упевненість, що Путін настільки ж трусливий, наскільки й відповідає застосованому до нього епітету.

Інші визнали, що вподобали комунікацію президента.


Однак, не усі повірили, що новина насправді не фейк.

Усвідомлення

Не забули користувачі соцмереж і про смм-фахівця глави держави.



Інші вже й беруться прогнозувати формат спілкування на ймовірних майбутніх переговорах.

Однак були й ті, хто вважає “традиційне” висловлювання стосовно Путіна найбільш вдалим

І не забуваємо про методички Кремля


Зрештою, Василь Байдак запропонував ще один хештег – #russiaisaDovboyobState.

- 19 грудня президент України Володимир Зеленський під час пресконференції у Брюсселі заявив, що адекватна людина не могла запропонувати “технологічну дуель” над Києвом між західними системами ППО та російським “Орєшником”.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.