Радіодиктант національної єдності відбудеться 27 жовтня
Джерело: “Суспільне Культура”
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності відбудеться у понеділок, 27 жовтня, в День української писемності та мови.
Радіодиктант був започаткований командою Українського Радіо у 2000 році.
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності транслюється у прямому ефірі на всіх платформах “Суспільного Мовлення”: телебаченні, радіо і диджиталі – доступний на всіх континентах планети.
Як зазначається, найактивнішими учасниками флешмобу зазвичай є школярі, студенти й викладачі навчальних закладів, проте радіодиктант пишуть усі, хто вивчає і знає українську мову.
Координаторка радіодиктанту та виконавча продюсерка Українського Радіо Юлія Шелудько розповіла, що цьогоріч рекордна кількість людей та компаній звернулись на “Суспільне” за інформацією щодо дати та умов написання, оскільки хочуть писати корпоративно.
Хто цього року напише текст для радіодиктанту і хто читатиме його у прямому ефірі, стане відомо згодом в ефірі “Українського Радіо”, йдеться в матеріалі.
- “Суспільне Мовлення” оголосило, що авторкою всеукраїнського радіодиктанту національної єдності 2024 року стане Оксана Забужко. Однак в соцмережах з гумором відреагували на новину.
- 25 жовтня українці взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності-2024 під назвою “Магія голосу”.
Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.
За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.
Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.
Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.