Речник ЦАХАЛу заявив, що Ізраїль «розширює наземні операції»

Джерело: Sky News

Контр-адмірал Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) Даніель Хагарі заявив, що військові “готові на всіх фронтах” для збереження безпеки Ізраїлю та розширять свої наземні операції сьогодні, 27 жовтня, ввечері. 

“На додаток до атак, здійснених за останні кілька днів, сьогодні ввечері наземні сили розширюють свої операції”, — сказав він.

Говорячи про госпіталь Аль-Шіфа, який, за словами ЦАХАЛу, використовується як штаб-квартира ХАМАС, він зазначив:

“Ми викрили підземну сферу. Ми продовжуватимемо атакувати Газу та її околиці”, — сказав Хагарі. 

Він додав, що солдати ЦАХАЛу перебувають у стані “високої готовності” вздовж північного кордону.

“На тилі я закликаю вас продовжувати дотримуватися вказівок командування тилу”, — сказав він, додавши, що ведеться робота над покращенням програми оповіщення, якою користуються громадяни. 

За його словами, загалом наразі було вбито 310 солдатів ЦАХАЛу, а ХАМАС утримує в заручниках 229 осіб.

Відомо, що в Ізраїлі були вбиті понад 1400 людей.

Міністерство охорони здоров’я ХАМАС повідомляє, що щонайменше 7326 палестинців були вбиті в результаті авіаударів Ізраїлю по Газі з 7 жовтня. Зазначається, що ця цифра включає 3083 дитини.

Президент США Джо Байден повідомив, що має намір здійснити офіційний візит до країн Африки у лютому, після президентських виборів у Сполучених Штатах.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

22 травня адміністрація Байдена виступила проти рішення Іспанії, Норвегії та Ірландії визнати палестинську державу, повторивши, що, хоча президент США підтримує шлях до рішення про створення двох держав, він продовжуватиме його, закликаючи до дипломатичних переговорів між двома державами.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

Переможниця Премії імені Георгія Ґонґадзе, журналістка та медіаекспертка Тетяна Трощинська висловила вдячність усім за привітання та підтримку, опублікувавши на згадку текст свого виступу під час церемонії народження.