Репера Тревіса Скотта заарештували за порушення громадського порядку – ЗМІ

Джерело: СNN

Американського реп-виконавця Тревіса Скотта заарештували за порушення громадського порядку. Зокрема його звинувачують в незаконному проникненні на територію приватної власності.

За даними поліції, репер був у стані алкогольного сп’яніння.

Тревіса Скотта заарештували в четвер, 20 червня, о 1:44 ранку в місті Маямі-Біч, Флорида. А вже о 4:35 ранку його помістили до в’язниці округу Маямі-Дейд, Флорида.

Невдовзі за репера внесли заставу у розмірі 650 доларів.

Як розповіли правоохоронці, Скотт опинився в центрі конфлікту, коли знаходився на судні. На місце суперечки викликали поліцію. Офіцери попросили Скотта покинути судно, утім, він відмовився. Поліціянти заарештували репера.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.