Reuters: Гарріс використовує проти Трампа його ж «зброю»

Джерело: Reuters

Віцепрезидентка Камала Харріс, кандидатка у президенти від Демократичної партії, планує оприлюднити свою медичну інформацію в суботу, щоб привернути увагу до відмови республіканського конкурента Дональда Трампа зробити це.

У звіті про стан здоров’я Гарріс йдеться у висновках:

“Вона має фізичну і психічну стійкість, необхідну для успішного виконання обов’язків президента, включаючи обов’язки глави виконавчої влади, глави держави й верховного головнокомандувача”, – стверджує помічник Гарріс.

59-річна Гарріс змагається з 78-річним Трампом за посаду президента. Її кампанія акцентує на віці Трампа, адже він став найстаршим кандидатом, після того, як президент Джо Байден, 81 рік, зняв свою кандидатуру.

Кампанія Гарріс сподівається, що контраст між її молодістю і гостротою розуму та віком і маніпулятивними методами Трампа допоможе переконати виборців, що вона більше підходить для посади.

  • Колишній президент США Дональд Трамп знову відмовився брати участь у дебатах з віцепрезиденткою Камалою Гарріс, запланованих на жовтень. Його рішення було озвучено після того, як телеканал Fox News запросив обох кандидатів до участі у другому раунді дебатів, який мав відбутися 24 або 27 жовтня.
  • За даними нового опитування, проведеного Reuters/Ipsos, кандидатка від Демократичної партії США Камала Гарріс на 3% випереджає свого суперника-республіканця Дональда Трампа.

Уночі 4 липня російські окупаційні війська здійснили черговий масований обстріл української столиці. У Києві низка постраждалих та руйнувань.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.