РФ атакувала шахту ДТЕК на Дніпропетровщині. Під землею були майже пів тисячі людей
Джерело: ДТЕК
В суботу, 25 жовтня, російські війська знову атакувала шахту ДТЕК на Дніпропетровщині.
Під час атаки під землею перебувало 496 співробітника шахти. Їх усіх вивели на поверхню, ніхто не постраждав.
Як вказують в компанії, це вже сьома масштабна атака ворога на вугільні підприємства ДТЕК за останні два місяці.
Надвечір 19 жовтня російська армія масовано атакувала шахту ДТЕК на Дніпропетровщині, коли під землею перебувало 192 співробітники.
- Російські окупанти атакували Лозову у Харківській області, внаслідок чого тисячі споживачів залишились без світла.
З початку червня громадяни низки країн, котрі РФ вважає “недружніми”, постали перед заморожуванням вкладів у російських банках.
Уряд Австралії планує подвоїти штрафи для соцмереж за систематичне порушення заборони на доступ дітей до 16 років. Максимальна санкція може зрости до 99 млн австралійських доларів.
Криза пального у тимчасово окупованому Криму почала впливати на ринок праці: жителі повідомляють про затримки зарплат, звільнення та вимушені неоплачувані відпустки.
США уклали з Казахстаном угоду щодо доступу до одного з найбільших нерозроблених родовищ вольфраму у світі. Водночас серед інвесторів, які можуть виграти від проєкту, є структури, пов’язані із синами Дональда Трампа.
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер, за даними ЗМІ, може розглядати варіант продовження політичної кар’єри на посаді генерального секретаря НАТО після завершення роботи в уряді.