РФ вдарила дроном по автобусу у Нікополі: є жертви та поранені

Джерело: Олександр Ганжа

Російські окупаційні війська вранці 7 квітня вдарили по автобусу у Нікополі. Є жертви та поранені.

За повідомленням очільник області Олександра Ганжи, окупанти завдали удару по міському автобусу FPV-дроном.

Удар стався у самому центрі міста.

“Він під’їжджав до зупинки – люди були і у салоні, і на зупинці”.

Як наслідок – троє людей загинуло, ще 12 зазнали поранень.

За словами Ганжи, росіяни завдали удару по автобусу не випадково. Він наголосив, що це – свідомий терор проти мирних мешканців, які просто їхали у своїх справах.

Лідери “Великої сімки” зробили спільну заяву за підсумками саміту у Франції, пообіцявши й надалі підтримувати Україну та посилити тиск на Росію.

Повітряні сили Збройних Сил України повідомили про втрату бойового літака Су-24М та двох досвідчених офіцерів. Екіпаж у складі пілота та штурмана до останнього захищав українське небо, проте літак зазнав аварії в районі 19:00. Наразі на місці події розгорнуто оперативний штаб спецслужб.

Аналітики OSINT-проєкту DeepState розповіли про стан справ на фронті поблизу Костянтинівки Донецької області.

Сили безпілотних систем ЗСУ уразили у Донецьку хаб російських окупантів з підрозділів “Сомалі”, “Рубікон” та 9 ОМСБр 51 армії РФ.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував атаку українських БпЛА на НПЗ у російській столиці.