РФ вдарила по навчальному підрозділу ЗСУ: відомо про трьох загиблих

Джерело: Сухопутні війська ЗСУ/Facebook

29 липня російські війська здійснили ракетний удар по території одного з навчальних підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України: є загиблі та поранені. Призначено розслідування.

Внаслідок російського ракетного удару загинули троє осіб.

Попри вжиті заходи безпеки, на жаль, не вдалося повністю уникнути втрат серед особового складу. Станом на 21.30 відомо про трьох загиблих та 18 поранених військовослужбовців. На місці працюють відповідні екстрені служби, – зазначили у повідомленні.

Пораненим оперативно надають всю необхідну медичну допомогу.

Зауважується, що для з’ясування всіх обставин і причин втрати особового складу нині створили комісію на чолі з начальником Військової служби правопорядку ЗСУ та призначили службове розслідування.

Командування запевнило, що у разі встановлення, що до загибелі та травмування військовослужбовців призвели дії або бездіяльність посадових осіб, винні будуть притягнуті до відповідальності.

Нині вживаються додаткові заходи безпеки для збереження життя і здоров’я військовослужбовців під час ракетних та повітряних ударів агресора по полігонах та навчальних центрах.

  • Мін’юст України повідомив деталі російської атаки по виправній колонії у Запорізькій області. За повідомленням відомства, під атакою опинилась Біленьківська виправна колонія. Ворог вдарив по установі 28 липня близько 23:28 чотирма КАБами. Унаслідок атаки повністю зруйновано їдальню, суттєвих руйнувань зазнали адміністративний штаб і карантинна дільниця. За останніми даними, внаслідок атаки загинуло 17 засуджених осіб, 42 осіб поранено, ще 40 – зазнали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості.
  • Вночі 29 липня російські окупанти обстріляли Дніпропетровщину, внаслідок чого є загиблі, поранені та руйнування.
  • Російські війська атакували українських рятувальників у Костянтинівці на Донеччині та в Херсоні.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.