РФ вдарила по збагачувальній фабриці ДТЕК на Дніпропетровщині
Джерело: ДТЕК/Telegram
Російські війська 20 жовтня атакували збагачувальну фабрику ДТЕК у Дніпропетровській області.
Зранку ворог вдарив по збагачувальній фабриці ДТЕК в Дніпропетровській області. Триває ліквідація наслідків атаки. Наші колеги не постраждали, – зазначили у повідомленні.
Відтак, це вже шостий масштабний удар ворога на вугільні підприємства ДТЕК за останні 2 місяці.
Зауважимо, раніше під удар потрапила фабрика на Донеччині, де збагачується вугілля для теплових електростанцій. Як вказали у групі, під час удару чергові працівники були в укритті, тому ніхто не постраждав.
Також вчора, 19 жовтня, російська армія масовано атакувала шахту ДТЕК на Дніпропетровщині.
- Російські окупаційні війська вкотре атакували енергооб’єкт на Чернігівщині. Без світла тисячі споживачів.
- Російський дрон атакував бригаду енергетиків під час ремонтних робіт на енергооб’єкті в Донецькій області. Ніхто не постраждав.
- Внаслідок атаки РФ на Павлоград загинув шахтар ДТЕК та його 15-річна донька.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.
На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.
У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.
Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності