РФ вдарила по збагачувальній фабриці ДТЕК на Дніпропетровщині

Джерело: ДТЕК/Telegram

Російські війська 20 жовтня атакували збагачувальну фабрику ДТЕК у Дніпропетровській області.

Зранку ворог вдарив по збагачувальній фабриці ДТЕК в Дніпропетровській області. Триває ліквідація наслідків атаки. Наші колеги не постраждали, – зазначили у повідомленні.

Відтак, це вже шостий масштабний удар ворога на вугільні підприємства ДТЕК за останні 2 місяці.

Зауважимо, раніше під удар потрапила фабрика на Донеччині, де збагачується вугілля для теплових електростанцій. Як вказали у групі, під час удару чергові працівники були в укритті, тому ніхто не постраждав.

Також вчора, 19 жовтня, російська армія масовано атакувала шахту ДТЕК на Дніпропетровщині.

Раніше ворожі війська атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області. Також під удар потрапила фабрика на Донеччині, де збагачується вугілля для теплових електростанцій. Окрім того, російські окупанти атакували одну з українських теплових електростанцій. У ДТЕК не уточнили, яка саме ТЕС опинилась під ворожою атакою. Водночас повідомляється, що внаслідок атаки поранено двох енергетиків. Їм надали всю необхідну медичну допомогу.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.

Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності