РФ завдала удару по Кривому Рогу та Дніпру: є загиблі

Джерело: керівник ради оборони міста Олександр Вілкул

Десятеро загиблих та ще 31 поранений внаслідок масованої ракетної атаки по місту Кривий Ріг.

Серед поранених — 10 тяжких.

За словами Вілкула, було декілька влучань. У тому числі – по адміністративній будівлі промислового підприємства. Триває ліквідація наслідків.

Також росіяни атакували Дніпро. Зокрема через удар по Дніпру пошкоджено житловий будинок та СТО, написав міський голова Борис Філатов.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.