Роберт Паттінсон став батьком: його обраниця Сьюкі Вотерхаус показала фото з первістком

Джерело: Сьюкі Вотерхаус

Сьюкі Вотерхаус та Роберт Паттінсон вперше стали батьками. Вотерхаус підтвердила інформацію про народження первістка, опублікувавши фото з малюком.

“Ласкаво просимо у світ, янголятко”, – коротко прокоментувала фото Вотерхаус.

Фото: instagram.com/sukiwaterhouse

Водночас ні дати народження, ні статі дитини обраниця зірки “Сутінок” не повідомила.

У коментарях пару активно вітають з народженням дитини як шанувальники, так і інші знаменитості.

За даними ЗМІ, Роберта та Сьюкі ще минулого тижня помітили у Лос-Анджелесі з візочком. Тоді припустили, що у пари ось-ось народиться первісток.

Роберт Паттінсон та Сьюкі Вотерхаус разом з 2018 року, однак публічно не афішували свої стосунки.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Британська правозахисна організація Internet Watch Foundation (IWF) вказує, що злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства. 

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Краківець” виявили два церковні стародруки. Обидві речі датовані XVII-XVIII століттями.

Українські спортсмени, які стануть призерами Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, отримають значні грошові винагороди. Президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт оголосив розмір призових, які були дещо змінені у порівнянні з попередніми літніми Іграми.

Заступник директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Гізо Углава подав позов проти Віталія Шабуніна і Центру протидії корупції (ЦПК) про захист честі та гідності. Держслужбовець вимагає, аби антикорупціонер та його відомство спростували інформацію про його причетності до витоку даних досудового розслідування НАБУ