Рогозін розповів, що нібито спалював книги на тимчасово окупованих територіях

Джерело: Дмитро Смирнов /Telegram, YouTube, дослідницький центр “Сова”

“Сенатор” окупованої Росією частини Запорізької області Дмитро Рогозін зізнався, що спалював книги, перебуваючи в цьому українському регіоні.

Про це Рогозін повідомив пропагандисту Дмитру Смирнову.

За словами російського політика, він нібито знайшов в українських бібліотеках автобіографію нацистського диктатора Адольфа Гітлера та інші книги про нього. Крім того, Рогозін стверджує, що виявив “історію всього цього українського націоналізму у таких гарних картинках”.

“Я прямо сам згріб це все в мішок, облив бензином та підпалив”, – розповів Дмитро Рогозін.
Він визнав, що це “негарно з його боку” і що так робили самі нацисти.

“- Пам’ятаєте, як за Гітлера фашисти почали спалювати книги на багаттях?
– Звичайно. Чудовий такий епізод” – говорять учасники ролика.


Цікаво, що російський політик сам заснував ультраправу партію “Родина” і був спійманий на використанні нацистського привітання на праворадикальному мітингу.

 

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.