Російська атака на Одеську область — в ОВА показали наслідки

Джерело: очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

У ніч на 2 серпня росіяни завдали удару по порту в Ізмаїлі в Одеській області. Внаслідок атаки пошкоджено елеватор.

Як писав Кіпер, росіяни цілили по об’єктах портової та промислової інфраструктури. Після обстрілу виникли пожежі.

Фото: Олег Кіпер

Станом на 05:30 даних про постраждалих не надходило. Остаточні дані та результати бойової роботи будуть надані військовим командуванням.

Фото: Олег Кіпер

Фото: Олег Кіпер

Фото: Олег Кіпер

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.