Російське турагентство рекламує подорожі до Північної Кореї

Джерело: CNN

Російська туристична агенція рекламує, здається, перший тур до Північної Кореї після того, як КНДР закрила свої кордони через Covid-19, обіцяючи “сімейну” поїздку на гірськолижний курорт за межами Пхеньяну.

За 750 доларів російським туристам пропонують чотириденну поїздку на гірськолижний курорт Масікрьонг, згідно з оголошенням на вебсайті російського туристичного агентства “Восток Інтур”.

До початку пандемії КНДР пропонувала організовані тури тим, хто хотів побувати у найізольованішій країні світі.

Саймон Кокерелл, генеральний менеджер Koryo Tours, сказав, що пропозиція російського турагентства стала першою після того, як КНДР закрила кордони у 2020 році.

Північна Корея не оголосила про відновлення туризму, але, як повідомляє державне інформаційне агентство KCNA, міністр зовнішніх економічних зв’язків Пхеньяна Юн Чон Хо зустрівся з губернатором Адміністрації морських територій Москви Олегом Кожем’яком під час його візиту до Північної Кореї в грудні.

Тоді вони обговорили “питання виведення міжрегіонального економічного співробітництва між двома країнами на вищий рівень”.

Росіянам пропонують візит до КНДР 9 лютого з міста Владивосток. У вартість туру входять рейси з Владивостока до Пхеьяна та зворотний рейс, поїздка автобусом з Пхеньяна до курорту, який розташований на вершині 1360-метрової вершини Таехва, приблизно за 3,5 години їзди на схід від Пхеньяна.

Маршрут також включає відвідування місцевих музеїв і храмів.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.