Російські окупанти відійшли з позицій поблизу Авдіївки – Генштаб

Джерело: речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов у Military Media Center

За інформацією українського Генштабу, Силам оборони вдалось вибити російських окупантів з позицій поблизу Авдіївки на Донеччині.

Як повідомив Ковальов, українські захисники вибили росіян з позицій біля Авдіївки.

“У ході ведення Силами оборони наступальних штурмових дій противник вимушено відійшов з позицій в районі південніше Авдіївки”, – сказав речник.

Ковальов додав, що українські військові продовжують стримувати наступ російських окупантів на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Водночас на Бахмутському напрямку ЗСУ продовжують вести наступальні дії південніше Бахмута.

“Ворог здійснив безуспішні спроби відновити втрачене положення північніше та західніше Кліщіївки, а також північно-західніше Курдюмівки”, – додав речник.

  • Минулої доби на різних ділянках фронту відбулось більш як 40 бойових зіткнень російськими окупантами. Ворог намагався просунутись на Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках, проте спроби були безрезультатними. Водночас ЗСУ продовжують просуватись на Бердянському та Мелітопольському напрямках.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.